znajdujesz się w: główna -> aktualności
  • 2020-02-03
Zmiana logo PTA

Warszawa, 03.02.2020r.

 

 

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

 

Zmieniające się wymagania technologiczne czy informatyczne sprawiają, że wykorzystywane oznaczenia graficzne muszą spełniać określone kryteria edycyjne. Logo będące od kilku lat naszym znakiem rozpoznawalnym niestety nie spełniało aktualnych kryteriów graficznych. Pociągało to za sobą liczne problemy, choćby te związane z mediami społecznościowymi, gdzie jako Polskie Towarzystwo Antropologiczne chcemy być również obecni.

Dlatego Zarząd Główny naszego Towarzystwa, podczas zebrania w dniu 22.01.2020r., na podstawie §22 naszego Statutu, jednogłośnie zdecydował o zmianie logo Polskiego Towarzystwa Antropologicznego.

Przygotowane Logo może być wykorzystywane zarówno na stronach internetowych i portalach społecznościowych, materiałach i ulotkach promocyjnych, wizytówkach. Jesteśmy przekonani, że „unowocześnione” logo PTA będzie rozpoznawalne w środowisku naukowym i przyczyni się do większego zainteresowania naszym Towarzystwem.

Ufamy, że również członkowie PTA podzielają nasze intencje i przyjmą zmianę logo, jako wyraz naszej troski o dalszy rozwój Polskiego Towarzystwa Antropologicznego.

 

W imieniu Zarządu PTA

Prof. UKSW dr hab. Jacek Tomczyk

Przewodniczący PTA

 

Poniżej prezentujemy nowe logo Polskiego Towarzystwa Antropologicznego.